Rewolucyjna technologia ARC

Na sezon 2014 Atomic dla wszystkich pasjonatów narciarstwa przygotował niemałą rewolucję w nartach z serii All Mountain. Wyobraźcie sobie Narty, które w trakcie jazdy dają nam niesamowitą stabilność i czułość podłoża a do tego wygodę i bezpieczeństwa. To wszystko gwarantuje nowatorska technologia nazwana przez twórców ARC.

Co więc sprawia, że nowy pomysł Atomica nazywamy rewolucyjnym. Większość nart innych firm jest dużo sztywniejsza w środkowej części nart pod wiązaniami .W nartach, które zostały wyprodukowane w technologii ARC fleks jest równy na całej długości nart. Jakie korzyści otrzymują z tego narciarze? Nowa technologia znacznie podnosi stabilność jazdy, a także odczuwanie terenu po którym zjeżdżamy. Ponadto zakręcanie staje się czystą przyjemnością.

Warunki i prędkość jazdy nie mają większego znaczenia, gdyż technologia stosowana w Atomicach sprawdza się w każdej sytuacji.

Pierwszymi nartami ze stajni Atomica z wbudowanym systemem ARC są deski z serii Nomad. Najwyższy model nart z tej serii czyli Blackeye Ti, dzięki zastosowanej technologii zmienia się w nieposkromioną maszynę, która sprawdzi się nie tylko na dobrze ubitym stoku, ale również we Freeridzie, co sprawia, że Narty Atomica stają się uniwersalne, a przez to bardzo atrakcyjne dla użytkownika.

Related News

Leave Your Comment