RUSZAJĄ ZAWODY WAYMAKER

6 kwietnia 2013 na masywie w Dachstein odbędzie się inauguracja Atomic Waymaker – zawodów dla 3 osobowych grup, które będą musiały się wykazać wszechstronnością na wzniesieniach i zjazdach pomiędzy Bad Mitterndorf i Gosausee.

Co sprawia że zawody Waymaker są tak niepowtarzalne? Nie chodzi o to by być najszybszym, raczej chodzi o wytrzymałość i umiejętności, drużyny muszą wykazać się dużą kreatywnością przy planowaniu danej drogi. Team musi być niesamowicie ambitny i elastyczny.

Rejestracja do zawodów została niedawno rozpoczęta. Każdy może zgłosić swoją drużynę, lub siebie indywidualnie, w celi skompletowania własnego teamu.Atomic gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Uczestnicy muszą sprostać sporym wymaganiom. Tylko najlepiej wyszkoleni wystarczająco doświadczeni sportowcy dostaną szansę by sprawdzić się w zawodach organizowanych przez producenta nart.

Wisienką na torcie niech będzie fakt, że Kilian Jornet osobiście dobierze sobie drużynę – każda osoba przesyłająca indywidualne zgłoszenie ma szansę przeżyć niesamowitą przygodę w Waymaker, razem z jednym z najlepszych sportowców na ziemi.

Tłumaczenie: Atomic.com

Related News

Leave Your Comment