Szybko, szybciej, Redster – kolekcja Atomica na rok 2013/2014

Witaj w ekstraklasie – kolekcja RACE od Atomic’a łączy ducha 50-letniej dominacji w Pucharze Świata oraz technologie jutra – dając każdemu narciarzowi możliwość stworzenia zestawu “uszytego na miarę” do indywidualnych potrzeb.
Atomic kolekcja 2013/2014 Snowsport.pl
“Najszybszy but w jakim kiedykolwiek się ścigałem” – tak opisuje Marcel Hirscher rewolucyjne buty Atomic Redster, które są także uwielbiane przez Benni Raich, Mikaela Shiffrin i Marilies Schild. “To niesamowite, jak te buty przyśpieszają przy zakrętach”.

Redster Pro 130: technologia Pucharu Świata dla każdego.
Nie musisz być zawodnikiem Pucharu Świata, aby docenić, jak dobry jest Redster. Jego siłą jest możliwość jazdy z taką samą dozą przyjemności po trasie narciarskiej, jak i podczas zawodów: dają możliwość przyśpieszenia w sposób wręcz wybuchowy, przy zachowaniu odpowiedniego czucia narty, a także transferują siłę w sposób bardziej agresywny niż inne buty. Wszystkie cechy, dzięki którym but Hirscher’a jest tak bardzo nie do pokonania można znaleźć w Redster Pro 130 – wykonane z ultra sztywnego rdzenia karbonowego i w odpowiednim kształcie były udoskonalane dzięki niezliczonym, próbnym zjazdom. Dzięki kilku ustawieniom manualnym, Redster niczym uszyty na miarę garnitur dospasowuje się do stylu jazdy oraz warunków panujących na trasie – dzięki Rotational Power Control, Micro Cuff Alignment i wymiennym Flex Frames, narciarz może odpowiednio dopasować but do jakichkolwiek zjazdów – i to dosłownie w mgnieniu oka!

Atomic Logo Snowsport.plAtomic Redster Dobuledeck GS: większa prędkość, większa zabawa
Narty z linii Redster również są zaopatrzone w technologie prost z rozwiązań z Pucharu Świata. Najnowsza generacja niezwykłej technologii Doubledeck powoduje, że Redster Dobuledeck GS są bardziej zwinne i jeszcze płynniejsze – przy wysokich prędkościach przyśpieszają bardziej dynamiczne przy skrętach, zaś podczas jazdy przy niskiej prędkości skręcają z jeszcze większą zręcznością. Dodatkowo technologia Schokilla Inserts pomiędzy górną i dolną talią tłumi wibracje w sposób efektywny, podczas gdy technologia Power Transmission Bridge dostarcza mocy wprost do krawędzi.

Perfekcyjnie skoordynowane z oryginalnym sprzętem zespołu
Tworzenie najlepszego sprzętu narciarskiego nie kończy się na butach i nartach Atomic. Kolekcja Race zawiera również kaski i gogle – takie jak Troop SL z designem Redster, z technologią ABS oraz z systemem wentylacji dostępny w 7 rozmiarach. Gogle Redsternajlpiej dobrać do kasku Troop. Miękka gąbka zapewnia doskonałe dopasowanie się do konturów twarzy.

Related News

Leave Your Comment