WIĄZANIA OD ATOMICA

Nie ma znaczenia czy jesteś zaawansowanym czy początkującym narciarzem: maksymalną wydajność zależy od doskonałego połączenia butów i nart. To właśnie powód dlaczego Atomic korzysta z SNS Underfoot Technology – systemu wiązań zaprojektowanego z korzyścią dla narciarzy na każdym stopniu zaawansowania.

Oferta obejmuje wiązania Atomic Pilot, gdzie but jest przyłączony do wiązań na dwóch osiach. Niesamowicie stabilne, znakomicie przekazują moc i zapewniają precyzyjną kontrolę nart, co jest znakiem rozpoznawczym tych wiązań. Model Premium – Pilot Race Skate, jest ulubionym wiązaniem długodystansowego narciarza Simena Ostensena z teamu Xtra personell.

Dla zawodników i zawodowców Atomic proponuje wiązania Propulse, gdzie but jest przytwierdzony do wiązania na pojedynczej osi. To pozwala na naturalne kołysanie nart nawet w momencie osiągania najwyższej prędkości i gwarantuje precyzyjne wykopy. Dzięki ultra niskiej konstrukcji 242g Propulse RC, cała moc przekazywana jest do nart.

Długodystansowiec Anders Aukland zaprezentował ostatniej zimy niesamowitą prędkość jaka może być osiągana dzięki Propulse: To wiązania pomogły mu wygrać Ski Classics series 2012.

Dla narciarzy, którzy kładą nacisk na maksymalną stabilność, Atomic proponuje dwuosiowe wiązania Touring Pilot. Dla osób które cenią sobie świetną skrętność, jednoosiowy profil wiązań jest doskonały. Dlaczego? Ponieważ te wiązania pozwalają na naturalny ruch stopy nawet przy niższych prędkościach co sprawia, że jazda na nartach jest łatwiejsza i bardziej komfortowa.

Tłumaczenie:

atomic.com

Related News

Leave Your Comment